Hlídání dětí v Brně a okolí Péče o dítě Brno
Pojď si hrát

Pojď si hrát

První časopis, který si s dětmi hraje. Ilustrovaný, hravý a tvořivý časopis pro děti od 5 let. Bludiště, hádanky, malované čtení, omalovánky, vystřihovánky…

Do těla

Do těla

Pokud jste z Brna a baví Vás spinning, jistě si vyberete z rozvrhů "Do těla". Myslí i na maminky s dětmi. Vždy v úterý a čtvrtek dopoledne můžete navštívit hodiny s hlídáním dětí.

Český červený kříž

Český červený kříž

Znát alespoň základy první pomoci je morální povinností každého z nás. Český červený kříž nabízí veřejnosti řadu školení vhodných pro všechny věkové kategorie.

Půjčovna Iveta

Půjčovna Iveta

Řešíte-li problém se slavnostním oblečením pro Vaše děti, zde Vám skvěle a ochotně pomohou. Krásné modely Vám nejen zapůjčí, ale i ušijí na zakázku.

Barvič a Novotný

Barvič a Novotný

Nejstarší brněnské knihkupectví Barvič a Novotný myslí i na nejmenší čtenáře. Dětem a jejich rodičům jsou určené programy Čteme rádi a Klub moudré sovy.

Devítka

Devítka

Kurzy předporodní přípravy, cvičení po porodu, cvičení s dětmi, kočárkování… to vše najdete přímo pod Špilberkem, ve velice příjemném prostředí centra Devítka.

Baby club Plaváček

Baby club Plaváček

Plavecký baby klub se 17-letou tradicí konečně také v Brně! Plavání s dětmi již od 14 dnů věku až do 6 let. Vlastní metodika plavání a potápění. Individuální přístup ke každému dítěti. Úžasné týdenní pobyty.

Adresa

Sadová 15
664 49 Ostopovice

Kancelář

Špitálka 33
602 00 Brno

Kontakt

Tel.: +420 776 55 75 55
info@mia-hlidani-deti.cz

Design © 2007, Cyril & Metoděj, s.r.o. | odkazy